Skladník - OZZ, OZP / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaSMERO, spol. s r.o.
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzda10 000 Kč až 12 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

VYHRAZENO pro OZZ, OZP. První kontakt POUZE e-mailem. Životopis zašlete na: [email protected]

Požadavky:
uživatelská znalost PC; spolehlivost a zodpovědnost, čistý trestní rejstřík; řidičský průkaz skupiny B výhodou

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Právě teď přijmeme šikovného člověka do našeho skladu v Ostravě odkud začíná cesta kancelářských potřeb za novými majiteli.

Nástup je možný ihned. Pracovní doba bude střídavá od 6:00 - 10:00 a od 10:00 do 14:00 hod.

Co budete dělat:
- Práce ve skladu - třídění, příjem, výdej a balení zboží.
- Méně náročné pomocné práce ve skladu.
- Udržovat pořádek ve skladu a v jeho blízkém okolí.
- Chystat krabice pro baliče zboží.
- Balit zboží pro expedici.
- Pomáhat na rampě při příjmu.
- Chystat palety pro zaměstnance příjmu zboží apod.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
- Průměrná mzda 10 000 - 12 000 Kč hrubého měsíčně při polovičním úvazku 4 hod. denně
- SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
- Mzdu dostanete vždy včas.
- 5 týdnů dovolené.
- Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
- Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
- Kartu do obchodního řetězce.
- Volné víkendy.
- Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, uživatelská znalost PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nad Porubkou 2273/23, Ostrava - Poruba, 70800, Česko
mzda, plat (hrubý):10 000 Kč až 12 000 Kč
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona
  • Jiné výhody: stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den) aj.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SMERO, spol. s r.o., IČ: 25527886
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:14. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)